TUESDAY’S SCHEDULE
(All games at 7 p.m. unless noted)
SOUTHERN SECTION
OPEN DIVISION
Pool Play
Sierra Canyon at Harvard-Westlake
Corona Centennial at St. John Bosco
St. Pius X-St. Matthias at Eastvale Roosevelt
JSerra at Mater Dei
DIVISION 1
Quarterfinals
Santa Margarita at Sherman Oaks Notre Dame
Etiwanda at Redondo Union
St. Bernard at Damien
Los Alamitos at Windward
DIVISION 2AA
Quarterfinals
Great Oak at Thousand Oaks
Culver City at Rolling Hills Prep
Heritage Christian at Fountain Valley
Campbell Hall at St. Anthony
DIVISION 2A
Quarterfinals
Bishop Amat at San Gabriel Academy
Marina at Cypress
Murrieta Valley at Long Beach Poly
Westlake at Corona del Mar
DIVISION 3AA
Quarterfinals
La Habra at Sage Hill
Camarillo at Hesperia
Serra at Arcadia
St. Bonaventure at Valley View
DIVISION 3A
Quarterfinals
San Clemente at Santa Barbara
Don Bosco Tech at Northwood
Woodbridge at North Torrance
Lynwood at Alemany
DIVISION 4AA
Quarterfinals
Milken at Price
Costa Mesa at YULA
Cerritos at Highland
Orange Vista at Diamond Ranch
DIVISION 4A
Quarterfinals
Temecula Valley at Long Beach Cabrillo
Santa Paula at Estancia
Hillcrest Christian at Mary Star
Rancho Mirage at Northview
DIVISION 5AA
Quarterfinals
Trinity Classical at El Segundo
Buckley at Hoover
Godinez at Castaic
Ventura at Dunn
DIVISION 5A
Quarterfinals
Ontario at Rancio Alamitos
Firebaugh at Los Amigos
Foothill Tech at Big Bear
Riverside Notre Dame at La Puente
WEDNESDAY’S SCHEDULE
(All games at 7 p.m. unless noted)
CITY SECTION
DIVISION II
Quarterfinals
Sylmar at Garfield
Arleta at Sun Valley Poly
Marquez at Verdugo Hills
North Hollywood at Manual Arts
DIVISON III
Quarterfinals
Fremont at L.A. Jordan
Animo Venice at Sotomayor
Banning at Franklin
Huntington Park at Carson
DIVISION IV
Quarterfinals
Locke at Bernstein
Triumph Charter at L.A. Wilson
Contreras at Math & Science
Reseda at Bell
DIVISON V
Quarterfinals
Alliance Marine at New Designs
Orthopaedic at USC-MAE
Belmont at Horace Mann
Sun Valley Magnet at Maya Angelou
(All games at 7 p.m. unless noted)
SOUTHERN SECTION
OPEN DIVISION
Pool Play
Sierra Canyon at Harvard-Westlake
Corona Centennial at St. John Bosco
St. Pius X-St. Matthias at Eastvale Roosevelt
JSerra at Mater Dei
DIVISION 1
Quarterfinals
Santa Margarita at Sherman Oaks Notre Dame
Etiwanda at Redondo Union
St. Bernard at Damien
Los Alamitos at Windward
DIVISION 2AA
Quarterfinals
Great Oak at Thousand Oaks
Culver City at Rolling Hills Prep
Heritage Christian at Fountain Valley
Campbell Hall at St. Anthony
DIVISION 2A
Quarterfinals
Bishop Amat at San Gabriel Academy
Marina at Cypress
Murrieta Valley at Long Beach Poly
Westlake at Corona del Mar
DIVISION 3AA
Quarterfinals
La Habra at Sage Hill
Camarillo at Hesperia
Serra at Arcadia
St. Bonaventure at Valley View
DIVISION 3A
Quarterfinals
San Clemente at Santa Barbara
Don Bosco Tech at Northwood
Woodbridge at North Torrance
Lynwood at Alemany
DIVISION 4AA
Quarterfinals
Milken at Price
Costa Mesa at YULA
Cerritos at Highland
Orange Vista at Diamond Ranch
DIVISION 4A
Quarterfinals
Temecula Valley at Long Beach Cabrillo
Santa Paula at Estancia
Hillcrest Christian at Mary Star
Rancho Mirage at Northview
DIVISION 5AA
Quarterfinals
Trinity Classical at El Segundo
Buckley at Hoover
Godinez at Castaic
Ventura at Dunn
DIVISION 5A
Quarterfinals
Ontario at Rancio Alamitos
Firebaugh at Los Amigos
Foothill Tech at Big Bear
Riverside Notre Dame at La Puente
WEDNESDAY’S SCHEDULE
(All games at 7 p.m. unless noted)
CITY SECTION
DIVISION II
Quarterfinals
Sylmar at Garfield
Arleta at Sun Valley Poly
Marquez at Verdugo Hills
North Hollywood at Manual Arts
DIVISON III
Quarterfinals
Fremont at L.A. Jordan
Animo Venice at Sotomayor
Banning at Franklin
Huntington Park at Carson
DIVISION IV
Quarterfinals
Locke at Bernstein
Triumph Charter at L.A. Wilson
Contreras at Math & Science
Reseda at Bell
DIVISON V
Quarterfinals
Alliance Marine at New Designs
Orthopaedic at USC-MAE
Belmont at Horace Mann
Sun Valley Magnet at Maya Angelou
Last edited: