SOUTHERN SECTION
DIVISION 2A
Semifinals
Marina 63, San Gabriel Academy 58
DIVISION 4AA
Semifinals
YULA 47, Price 44
CITY SECTION
OPEN DIVISION
Semifinals
LACES 52, Chatsworth 49
King/Drew 62, Birmingham 56
DIVISION II
Semifinals
Garfield 46, Arleta 41
Verdugo Hills 58, Manual Arts 56
FINALS SCHEDULE
SOUTHERN SECTION
OPEN DIVISION
Friday at Cal Baptist, 8 p.m.
Harvard-Westlake vs. Eastvale Roosevelt
DIVISION 1
Saturday at Toyota Arena, 8 p.m.
Sherman Oaks Notre Dame vs. Windward
DIVISION 2AA
Friday at Azusa Pacific University, 8 p.m.
Rolling Hills Prep vs. St. Anthony
DIVISION 2A
Saturday at Edison, 3 p.m.
Marina vs. Long Beach Poly
DIVISION 3AA
Saturday at Toyota Arena, 2 p.m.
La Habra vs. St. Bonaventure
DIVISION 3A
Saturday at Colony High School, 6 p.m.
Bosco Tech vs. Alemany
DIVISION 4AA
Saturday at Edison, 8:30 p.m.
YULA vs. Cerritos
DIVISION 4A
Saturday at Toyota Arena, 4 p.m.
Northview at Temecula Valley
DIVISION 5AA
Friday at Azusa Pacific University, 4 p.m.
Castaic at El Segundo
DIVISION 5A
Saturday at Colony High School, 2 p.m.
Big Bear at Firebaugh
CITY SECTION
OPEN DIVISION
Saturday at Pasadena City College, 6 p.m.
LACES vs. King/Drew
DIVISION I
Saturday at Pasadena City College, 2 p.m.
Washington Prep vs. San Pedro
DIVISION II
Saturday at Pasadena City College, 12 p.m.
Garfield vs. Verdugo Hills
DIVISION III
Friday at El Camino College, 6 p.m.
LA Jordan vs. Carson
DIVISION IV
Thursday at Huntington Park, 8 p.m.
Math & Science College vs. Bernstein
DIVISION V
Thursday at Huntington Park, 6 p.m.
New Designs vs. Horace Mann
DIVISION 2A
Semifinals
Marina 63, San Gabriel Academy 58
DIVISION 4AA
Semifinals
YULA 47, Price 44
CITY SECTION
OPEN DIVISION
Semifinals
LACES 52, Chatsworth 49
King/Drew 62, Birmingham 56
DIVISION II
Semifinals
Garfield 46, Arleta 41
Verdugo Hills 58, Manual Arts 56
FINALS SCHEDULE
SOUTHERN SECTION
OPEN DIVISION
Friday at Cal Baptist, 8 p.m.
Harvard-Westlake vs. Eastvale Roosevelt
DIVISION 1
Saturday at Toyota Arena, 8 p.m.
Sherman Oaks Notre Dame vs. Windward
DIVISION 2AA
Friday at Azusa Pacific University, 8 p.m.
Rolling Hills Prep vs. St. Anthony
DIVISION 2A
Saturday at Edison, 3 p.m.
Marina vs. Long Beach Poly
DIVISION 3AA
Saturday at Toyota Arena, 2 p.m.
La Habra vs. St. Bonaventure
DIVISION 3A
Saturday at Colony High School, 6 p.m.
Bosco Tech vs. Alemany
DIVISION 4AA
Saturday at Edison, 8:30 p.m.
YULA vs. Cerritos
DIVISION 4A
Saturday at Toyota Arena, 4 p.m.
Northview at Temecula Valley
DIVISION 5AA
Friday at Azusa Pacific University, 4 p.m.
Castaic at El Segundo
DIVISION 5A
Saturday at Colony High School, 2 p.m.
Big Bear at Firebaugh
CITY SECTION
OPEN DIVISION
Saturday at Pasadena City College, 6 p.m.
LACES vs. King/Drew
DIVISION I
Saturday at Pasadena City College, 2 p.m.
Washington Prep vs. San Pedro
DIVISION II
Saturday at Pasadena City College, 12 p.m.
Garfield vs. Verdugo Hills
DIVISION III
Friday at El Camino College, 6 p.m.
LA Jordan vs. Carson
DIVISION IV
Thursday at Huntington Park, 8 p.m.
Math & Science College vs. Bernstein
DIVISION V
Thursday at Huntington Park, 6 p.m.
New Designs vs. Horace Mann
Last edited: