Per the LA TImes:
OPEN DIVISION
Quarterfinals, Friday, 7 p.m. unless noted
#1 Palisades 85, Garfield 41 (Thursday)
#5 Crenshaw at #4 El Camino Real
#6 Narbonne at #3 Los Angeles Hamilton
#7 Westchester at #2 Birmingham, Saturday, noon
NOTES: Semifinals, June 9, 7 p.m.. Championship, June 12, 7 p.m. at higher seed.
DIVISION I
Quarterfinals, Saturday, 7 p.m.
#8 North Hollywood at #1 Los Angeles CES
#5 Legacy at #4 Taft
#6 Fairfax at #3 King/Drew
#7 Venice at #2 Los Angeles Marshall
NOTES: Semifinals, June 9, 7 p.m.. Championship, June 11, 7 p.m. at higher seed.
DIVISION II
First round, Thursday, 7 p.m.
Bell 60, Hollywood 19
#10 Los Angeles University at #7 Los Angeles Roosevelt, score not reported
Quarterfinals, Saturday, 7 p.m.
#8 Bell at #1 San Pedro
#5 Bravo at #4 Sun Valley Poly
#6 Arleta at #3 South Gate
Roosevelt/University winner at #2 San Fernando
NOTES: Semifinals, June 9, 7 p.m. Championship, June 12, 3:30 p.m. at higher seed.
DIVISION III
First round, Thursday
Reseda 38, South East 20
Quarterfinals, Saturday, 7 p.m.
#9 Reseda at #1 Los Angeles Wilson
#5 Central City Value at #4 Marquez
#6 Mendez at #3 Verdugo Hills
#7 Los Angeles Kennedy at #2 Granada Hills Kennedy
NOTES: Semifinals, June 9, 7 p.m.. Championship, June 11, 4 p.m. at higher seed.
DIVISION IV
Quarterfinals, Saturday, 7 p.m.
#8 Hawkins at #1 Franklin
#5 Maywood CES at #4 Huntington Park
#6 North Valley Military at #3 Larchmont
#7 Roybal at #2 Animo Bunche
NOTES: Semifinals, June 9, 7 p.m.. Championship, June 12, 12 p.m. at higher seed.
OPEN DIVISION
Quarterfinals, Friday, 7 p.m. unless noted
#1 Palisades 85, Garfield 41 (Thursday)
#5 Crenshaw at #4 El Camino Real
#6 Narbonne at #3 Los Angeles Hamilton
#7 Westchester at #2 Birmingham, Saturday, noon
NOTES: Semifinals, June 9, 7 p.m.. Championship, June 12, 7 p.m. at higher seed.
DIVISION I
Quarterfinals, Saturday, 7 p.m.
#8 North Hollywood at #1 Los Angeles CES
#5 Legacy at #4 Taft
#6 Fairfax at #3 King/Drew
#7 Venice at #2 Los Angeles Marshall
NOTES: Semifinals, June 9, 7 p.m.. Championship, June 11, 7 p.m. at higher seed.
DIVISION II
First round, Thursday, 7 p.m.
Bell 60, Hollywood 19
#10 Los Angeles University at #7 Los Angeles Roosevelt, score not reported
Quarterfinals, Saturday, 7 p.m.
#8 Bell at #1 San Pedro
#5 Bravo at #4 Sun Valley Poly
#6 Arleta at #3 South Gate
Roosevelt/University winner at #2 San Fernando
NOTES: Semifinals, June 9, 7 p.m. Championship, June 12, 3:30 p.m. at higher seed.
DIVISION III
First round, Thursday
Reseda 38, South East 20
Quarterfinals, Saturday, 7 p.m.
#9 Reseda at #1 Los Angeles Wilson
#5 Central City Value at #4 Marquez
#6 Mendez at #3 Verdugo Hills
#7 Los Angeles Kennedy at #2 Granada Hills Kennedy
NOTES: Semifinals, June 9, 7 p.m.. Championship, June 11, 4 p.m. at higher seed.
DIVISION IV
Quarterfinals, Saturday, 7 p.m.
#8 Hawkins at #1 Franklin
#5 Maywood CES at #4 Huntington Park
#6 North Valley Military at #3 Larchmont
#7 Roybal at #2 Animo Bunche
NOTES: Semifinals, June 9, 7 p.m.. Championship, June 12, 12 p.m. at higher seed.